ОЗНАЙОМИТИСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮЗАРЕЄСТРУВАТИ
ДИТИНУ ДО КЗ "ДНЗ№15"

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює завідувач
КЗ "ДНЗ №15" на підставі:

1. Направлення дитини до ЗДО від УО.

2. Заяву батьків або осіб, які їх замінюють.

3. Копії свідоцтва про народження.

4. Медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати ЗДО.

5. Копії паспортів батьків або осіб, які їх замінюють.

Зарахування дитини до спеціальної групи для дітей з вадами мови здійснюється за наявності витягу з протоколу засідання Харківської обласної психолого-медико-педагогічної консультації та направлення управління освіти адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради.

Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють.

Відрахування дитини з закладу дошкільної освіти здійснюється:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
  • на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;
  • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Порядок оплати за харчування дитини:

• оплата вноситься в банк по квитанції до 15 числа за місяць наперед; батьки пред'являють оплачену квитанцію вихователю; у випадку відсутності дитини в дошкільному закладі батьки повинні прийти за квитанцією і заплатити її, повідомивши про це вихователя.
  • перерахування оплаченої квитанції з причин хвороби дитини здійснюється у наступному місяці;
  • пільгова оплата за харчування надається після подачі завідувачу дошкільного закладу відповідних документів. Перерахунок відбувається з моменту подачі документів.