ОЗНАЙОМИТИСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮЗАРЕЄСТРУВАТИ
ДИТИНУ ДО КЗ "ДНЗ№15"

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює завідувач
КЗ "ДНЗ №15" на підставі:

1. Направлення дитини до дошкільного закладу від УО.

2. Заяви від батьків або осіб, які їх замінюють, для зарахування дитини до дошкільного закладу, заяви про внесення до баз даних Департаменту освіти Харківської міської ради.

3. Копії свідоцтва про народження дитини.

4. Виписки із медичної карти, карти профілактичних щеплень (форма № 63).

5. Медичної довідки про стан здоров'я дитини та епідеміологічне оточення з дитячої поліклініки, довідки дільничного лікаря.

6. Копії паспортів батьків або осіб, які їх замінюють.

Зарахування дитини до спеціальної групи для дітей з вадами мови здійснюється за наявності витягу з протоколу засідання Харківської обласної психолого-медико-педагогічної консультації та направлення управління освіти адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради.

Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють.

Відрахування дитини з закладу дошкільної освіти здійснюється:

  • за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
  • на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;
  • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Порядок оплати за харчування дитини:

  • оплата вноситься в банк по квитанції до 15 числа за місяць наперед; батьки пред'являють оплачену квитанцію вихователю; у випадку відсутності дитини в дошкільному закладі батьки повинні прийти за квитанцією і заплатити її, повідомивши про це вихователя.
  • перерахування оплаченої квитанції з причин хвороби дитини здійснюється у наступному місяці;
  • пільгова оплата за харчування надається після подачі завідувачу дошкільного закладу відповідних документів. Перерахунок відбувається з моменту подачі документів.

Кiлькiсть переглядiв: 557