Наші традиції

У садочку проходить багато заходів, свят та розваг для малят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

Свято Осені

Уже стало доброю традицією в нашому дошкільному закладі відзначати "Свято Осені". Діти для своїх вихователів і, звісно, батьків, дідусів і бабусь, співають, танцюють, декламують віршики. Такі заходи розвивають таланти дітей, роблять сміливішими. Пісні, віршики і танці малята вивчають з великим зацікавленням і охоче йдуть на кожну репетицію. Після завершення свята, переповнені емоціями, маленькі актори йдуть куштувати дари осіннього саду.

/Files/images/2015/2015/osn/IMG_7211.JPG /Files/images/2015/2015/osn/IMG_6940.JPG

Новорічний карнавал

Новорічні свята - чарівні. Свята віра в це існує в нас ще з дитинства. У переддень Нового року ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і , затамувавши подих, загадуємо бажання. А для того, щоб ці бажання справдилися, нам просто необхідно підготувати казкову атмосферу, повірити у винятковість моменту, подарувати свято собі та близьким. Готуйте свято разом із дітьми, адже цікаво нам по-справжньому тільки те, у що ми вклали свої сили і душу.

/Files/photogallery/8543/DSC_8322.JPG /Files/photogallery/8543/DSC_8584.JPG

Свято Мами. 8 березня

/Files/images/2015/2015/IMG_2936.JPG

Якщо говорити між нами,
То все починається з мами.
І казочка перша у світі,
І сонячна подорож в літо.
Найперші легенькі сніжинки
І сяюча диво-ялинка.
Від мами - і літери,
Й слово,
І зроблена разом обнова...
Якщо говорити між нами,
То все починається з мами.
/Files/images/2015/2015/IMG_3158.JPG

Випускний вечір

Сегодня волненье сдержать невозможно -
Последний ваш праздник в детском саду.
На сердце у нас и тепло, и тревожно, -
Ведь выросли дети и в школу идут.
А как нелегко расставаться нам с вами,
И вас из-под крылышка в свет выпускать!
Вы стали родными, вы стали друзьями,
И лучше вас, кажется, не отыскать.
Сегодня, ребята, мы вас поздравляем!
Вы в школу идете учиться, дружить.
Успехов, здоровья вам всем пожелаем
И свой детский сад никогда не забыть.

/Files/photogallery/8515/IMG_9458.JPG