Збереження психічного здоров'я

ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВ'Я

- це стан благополуччя, у якому людина може реалізувати свій власний потенціал, справлятися зі звичайними життєвими стресами, продуктивно і плідно працювати, і навіть робити внесок у життя своєї спільноти.

Зміцненню психічного здоров'я сприяють:

I. Правильне харчування. Надмірне споживання солі, цукру, перцю Чилі, цибулі, часнику, ферментовані напої можуть спричинити збільшення виробництва певних гормонів в організмі, які сприяють гніву та дратівливості. «Ти є те, що ти їси».

ІІ. Фізична активність.

ІІІ. Гармонія у сім'ї . Сім'я – головна цінність у всіх культурах.

Якщо ми говоримо про дітей дошкільного віку, основними показниками сформованості психологічного здоров'я є процес адаптації після вступу до дитячого садка, рівень розвитку комунікативних навичок, рівень позитивної мотивації до соціально важливої для даного віку діяльності, відсутність відхилень у поведінці.

Діти дуже довірливі, легко піддаються впливу, навіюванню. Якщо дитину весь час залякувати хворобами та нещастями, то ми не розвинемо в неї бажання бути здоровою, а викличемо страх. Дитина повинна рости з усвідомленням, що від її навичок та розумної поведінки залежить її здоров'я та здоров'я людей, які її оточують.

/Files/images/мтпвм.jpg

Фрази якими слід заспокоювати дитину

/Files/photogallery/апророии.jpg