Забезпечення особистої безпеки дітей дошкільного віку

Шановні батьки!

Життя потребує від наших дітей вміння орієнтуватись і знаходити вихід з непередбачених ситуацій. Чим менше у дитини знань, тим більше небезпеки з боку оточуючого середовища.

Щоб вберегти дитину від біди, треба пам’ятати та дотримуватись наступних правил:

- не залишати дітей дошкільного віку самих, навіть на короткий час;

-вчити дитину користуватися дверним вічком;

-не дозволяти відчиняти двері незнайомим людям, навіть одягненим у міліцейську форму;

-вчити користуватися телефоном для виклику служб 101, 102, 103, 104;

-заборонити підбирати на вулиці незнайомі предмети – вони можуть бути небезпечними;

-заборонити бавитися ріжучими, гострим та вибухонебезпечними предметами;

-не дозволяти користуватися ліфтом без супроводу дорослого родича;

-запобігати формуванню у дитини жорстокого ставлення до тварин, не дозволяти дражнити тварин;

-не дозволяти вмикати електроприлади за відсутності дорослих;

-не дозволяти виходити самим на балкон, відчиняти вікна;

-не дозволяти визирати у відчинене вікно;

-вчити дітей звертатися по допомогу до відповідних органів;

-вивчити з дитиною домашню адресу або вкладати в кишені «особисту картку» з даними дитини.

Проявляйте витримку і навчайте дітей берегти своє життя та здоров’я!

Найбільший скарб кожної людини - її життя та здоров’я.

На жаль, розуміння цього до багатьох приходить лише тоді, коли трапляється лихо. Особливо вразливими у непередбачуваних ситуаціях є діти. Щоб уникнути лиха, їм бракує обережності, спритності та елементарного життєвого досвіду. Перші уроки безпеки маленький громадянин отримує, звісно, у колі сім'ї та дошкільних навчальних закладах.

/Files/images/2017_tsz/54f20bcb02db3.jpg